Jivácký osadní klub

Výsledková listina Dětských závodů 2017

« zpět

Soubor ke stažení   Otevřít 29_stupne_vitezu.pdf
 

Výsledková listina Dětských závodů 2017

 

Jivácký dětský trojboj

 

19.8.2017

 

Předpověď počasí na sobotu 19.8.2017 byla velice nepříznivá, meteorologové hlásili bouřky a přeháňky po celý den, ale nakonec se bouřky přehnaly v noci z pátku na sobotu a po celou sobotu bylo teplo, místy oblačno, bez deště.

 

Naše jivácké děti jsou statečné, soutěživé a přes hlášenou nepřízeň počasí se na startu sešlo 31 holčiček a kluků. Děti byly rozděleny podle věku do 4 družstev. V 1. kategorii „A“ soutěžilo 9 dětí ve věku 3 - 4 roky. V 1. kategorii „B“ soutěžilo 8 dětí ve věku 5 – 6 let. V 2. kategorii se sešlo 10 dětí ve věku 7 – 10 let a v poslední 3. kategorii 11 – 13 let byly 4 děti. První kategorii - předškolní děti - bylo nutné rozdělit na dvě skupiny A, B.

 

Závody zahájila naše šerifka Marcela Martinková a jak už napovídá název, soutěžilo se ve třech disciplínách – jízda na kole (odrážedle), běh a hod do dálky. Mezi jednotlivými soutěžemi se děti mohly občerstvit vodou, jablíčkem či sušenkou v našem mini stánku, který měla celý den na starost Jitka Zelinková a Jana Huňáčková.  Děkujeme!

 

Po rozdání diplomů a cen dětem, byli osadníci vyzváni, aby si odpoledne přišli zasportovat. Bohužel na volejbal a fotbal se sešlo málo lidí, ale nohejbal se vydařil. Na 18 hodinu připravil Karel Martinek táborák u klubovny, který jsem měla čest zapálit. Přišly skoro všechny rodiny, které se účastnily závodů a podílely se na přípravě a průběhu celého dne. Opékaly se buřty a povídalo, co den dal.

 

Blahopřeji všem sportovcům k jejich výkonům, zvláště pak těm nejmladším a doufám, že se jim závody líbily a za rok se sejdeme minimálně ve stejném počtu.

 

Jak vše dopadlo si můžete prohlédnout ve výsledkových listinách. Celé sportovní klání je zaznamenáno  na  fotografiích Ládi Bydžovského. Děkujeme.

 

Děkuji všem, kdo se podílel na přípravě a průběhu letošních závodů a obětoval svůj volný čas pro naši jiváckou drobotinu a mrzí mě, že nemůžu poděkovat sponzorům věcných cen, protože se letos žádní nenašli.

 

 

 

Heslem:

 

Jiváku a sportu zdar!

 

Se loučí zpravodaj                                                                                    Zuzana Švarcová