Jivácký osadní klub

Hodnocení Jiváckého osadního krosu 2018

« zpět

Honza Bártl hodnotí uplynulý ročník Jiváckého osadního krosu

XVIII. ročník „Jiváckého osadního krosu“ se tradičně běžel první srpnovou sobotu 4.8.2018. Jestliže si pořadatelé

v loňském roce stěžovali na teplé počasí, které bylo příčinou malého počtu startujících, letošní teploty byly ještě

vyšší. Elektronicky bylo přihlášeno pouze 12 běžců, ale nakonec do závodu odstartovalo 23 mužů a 15 žen. Přes

menší technické potíže při zpracování výsledků se závod povedl a většina závodníků kros hodnotila kladně- viz.

mail od běžkyně Lenky Duštíkové – „Dobrý den, ještě jednou bych chtěla poděkovat za krásný závod. Moc se mi

líbilo značení tratě i trasa závodu.“

Vítězem závodu mužů do 39 let se stal Jiří Křeček z klubu ELEVEN RUN TEAM časem 0:31,27. V kategorii mužů

do 59 let zvítězil Jiří Miler z LAWI STARS časem 0:30,09. Zdeněk Bufka z AC Česká Lípa časem 0:36,14 zvítězil

v kategorii mužů nad 60let.V kategorii žen do 49 let vyhrála již po páté Jana Lenčová z AC TJ Jičín časem 0:22,42.

V kategorii žen nad 50 let zvítězila Hana Řezníčková časem 0:36,17. Pořadatelé děkují všem dobrovolníkům,

kteří pomohli při organizaci a přípravě závodu a zároveň děkují sponzorům, kteří věnovali věcné ceny – LAWI

Sport s.r.o, pivovar Nymburk a Jiváckému osadnímu klubu.